Jak dobrać wannę z masażem do ogrodu?

Jak dobrać wannę z masażem do ogrodu?

Wakacje w ogrodzie to alternatywa dla drogich wyjazdów, sposób na relaks w domowym zaciszu. Aby umilić sobie ten piękny czas, warto przemyśleć zakup, jakim jest jacuzzi ogrodowe dmuchane. Wieczory w jacuzzi mogą być wyjątkową chwilą po pracy lub romantycznym elementem dnia.

Jakie korzyści płyną z posiadania własnego jacuzzi?

Wanna z bąbelkami, którą posiada się na własnym tarasie lub w ogrodzie to sposób na relaks. Korzyści są ogromne, kąpiele z bąbelkami pomagają rozluźnić mięśnie po ciężkiej pracy fizycznych lub po intensywnym wysiłku. Ciepła woda obniża poziom stresu, pomaga uspokoić głowę i pobudza produkcję hormonów, które odpowiadają za dobre samopoczucie. Jacuzzi ogrodowe dmuchane może być duże lub małe, pomieścić dwie osoby lub większą ilość amatorów bąbelków. Dodatkowo uważa się, że kąpiele w jacuzzi pobudzają przemianę materii, wspomagają diety redukcyjne i usuwanie toksyn z organizmu. Skutecznie wspomagają walkę z pomarańczową skórką, czyli z cellulitem. Wieczorne kąpiele w cieplej wodzie mogą wspomóc zasypianie. To może być też czas dla siebie z książką lub z lampką wina.

Wanna ogrodowa z masażem – na co zwrócić uwagę przy wyborze

Na początku należy ustalić wielkość wanny. Niektóre jacuzzi ogrodowe dmuchane mogą pomieścić nawet 7 osób. Jest to super element imprezy ze znajomymi lub z rodziną. Oparcie wanny jest zazwyczaj miękkie, dzięki temu można wygodnie oprzeć głowę. W skład jacuzzi wchodzi też pompa do filtrowania wody, dozownik chemii, która oczyszcza wodę i pokrywa. Przy wyborze wymarzonej wanny z bąbelkami trzeba zwrócić uwagę na ilość dysz, z których wydobywają się bąbelki. Im więcej, tym intensywniejszy może być masaż.

Back To Top