Pokoloruj swój świat i pokonaj uzależnienie!

Pokoloruj swój świat i pokonaj uzależnienie!

Uzależnienie to bardzo poważna sprawa. Niezależnie od wieku i płci – aby leczyć jakiekolwiek uzależnienie – trzeba zdać sobie sprawę z własnego problemu. Dotyka to niestety nie tylko ludzi dorosłych, ale coraz częściej ludzie młodzi poddają się temu.  Nie jest łatwe przyznanie się przed samym sobą, a także przed innymi, że potrzebujemy pomocy. Nie ma w tym absolutnie nic ujmującego i złego. Każdy, kto zdecyduje się wyleczyć – staje się bohaterem, choćby dla samego siebie. Taką pomoc możemy uzyskać w ośrodkach leczenia uzależnień dla młodzieży. NFZ również posiada takowe ośrodki.

Pokoloruj swój świat

Przyznając się do swoich słabości – w tym przypadku uzależnienia – robisz wielki krok na przód. To wyróżni Cię spośród innych uzależnionych ludzi. Ośrodki leczenia uzależnień dla młodzieży NFZ, pomogą Ci wyjść na prostą. Każde uzależnienie niesie za sobą przeróżne konsekwencje, dlatego działaj. Nie czekaj, podejmij decyzję dziś i poczuj się wolny. Uwolnij się od uzależnienia, które steruje tobą jak marionetką. Pokoloruj swój świat – wyzbywając się balastu.

Gdzie szukać pomocy?

Istnieją ośrodki leczenia uzależnień dla młodzieży, które mają podpisany kontrakt z NFZ. Internet pomoże Ci w poszukiwaniu najbliższego punktu. W każdy mieście albo jego okolicy, takie ośrodki istnieją. Pamiętaj, że uzależnienie steruje tobą – nie pozwól na to i zwalcz to. Poszukiwanie pomocy to najlepsze co możesz zrobić Ty lub Twoi bliscy. Zaakceptuj fakt choroby i staraj się z całych sił pokonać ją. Niezależnie od stopnia zaawansowania w ośrodku pokażą Ci jak sobie z tym poradzić.

Back To Top